Paulina Dróżdż

Nauczycielka wczesnoszkolna

Ukończyła Wczesną edukację z pedagogiką opiekuńczą, a także Pedagogikę szkolną i doradztwo zawodowe na Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie. Praca nauczyciela jest dla niej nie tylko drogą zawodową, ale również powołaniem. Ważne jest dla niej traktowanie dziecka jak realnego partnera w rozmowie i odkrywaniu świata. Codziennie obdarza dzieci ciepłem i życzliwością, dba o budowanie pozytywnych relacji w grupie. Zdobywanie wiedzy to dla niej nie tylko ciężka praca, ale również ciekawa przygoda, w której ważni są ludzie, których spotyka. Lubi odkrywać świat i jego piękno. Pasjonują ją podróże, poznawanie nowych miejsc i ludzi. Wyciszenie znajduje w kontakcie z przyrodą, zwłaszcza podczas wycieczek rowerowych. Relaksuje ją dobra książka i słuchanie winyli.