Wiktoria Siedlecka-Dorosz

Dyrektor Szkoły
Teatrolożka i arteterapeutka. Absolwentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie i Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Pracowała w dziale Pedagogiki Teatru Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie zajmując się Archiwum Jana Dormana. Zdobyła doświadczenie pracy warsztatowej w szkołach, ośrodkach terapeutycznych i opiekuńczych. Zarówno w sztuce, jak i w edukacji jest entuzjastką spotkania, w którym ludzie – bez względu na wiek – mogą dzielić się swoim doświadczeniem i sposobem postrzegania świata. Prowadzi zajęcia ze studentami arteterapii Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie i współpracuje z Teatrem 21. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą 9-letniej córki.